ال سل

درباره ال سل
  • فروشگاه اینترنتی ال سل در راستای حمایت از تولید داخلی، حذف واسطه‌ها و در نهایت کاهش قیمت تمام شده کالاها، راه‌اندازی و شروع به فعالیت نموده است.
  • ال سل زیر مجموعه شرکت دانش بنیان صنایع صبح پارلار آسیا است و فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی برقی شروع کرده است.
  • شرکت صنایع صبح پارلار آسیا از سال 1379 با مدیریت جناب آقای دکتر جعفر صبحی، از اساتید رشته الکترونیک دانشگاه تبریز، آغاز به فعالیت نموده و در حال حاضر نیز از بزرگترین مجموعه‌های تولید بردهای الکترونیکی در کشور به شمار می‌رود. هم اکنون بردهای الکترونیکی از قبیل یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، هود، فر، اجاق گاز و پکیج بیش از 90 درصد تولید کنندگان لوازم خانگی کشور را طراحی و تولید می کند. این شرکت علاوه بر صادرات به کشورهای همسایه با برندهای معتبر و مطرح داخلی در زمینه تولید لوازم خانگی مانند امرسان، ایران رادیاتور، الکترو استیل، بوتان، درسا، اخوان، بیمکث، دونار، سینور، اسنوا، اورست، آلتون و … همکاری می‌نماید.
  • با توجه به این‌که بردهای الکترونیکی یکی از حساس‌ترین و حیاتی‌ترین اجزای لوازم برقی هستند لذا تولید، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش آنها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. از آنجایی که ارتباط مستقیم و تعامل سازنده مابین این شرکت و تولید‌کنندگان لوازم خانگی در طول سالهای مختلف همکاری برقرار بوده و اطمینان کافی در خصوص کیفیت این محصولات خصوصا بردهای الکترونیکی آنها وجود دارد لذا فروش مطمئن این لوازم از اولویتهای این فروشگاه می‌باشد. بنابراین مشتریان گرامی می‌توانند با اطمینان کافی از قیمت و بهترین خدمات پس از فروش، نسبت به خرید از ال سل اقدام نمایند.
  • فعالیت تخصصی این فروشگاه اینترنتی در زمینه تامین، فروش و ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی برقی برندهای مطرح کشور با ارائه گارانتی معتبر است. اصلی‌ترین تمرکز ما بر روی ایجاد ارتباط موثر و ارائه آموزش‌ها و راهنمایی‌های بیشتر برای خریداران و مشتریان محترم در خرید از این فروشگاه با کمترین قیمت ممکن می‌باشد.