روش های پرداخت

پرداخت در محل

هدف ما این است که کاربران ال سل با خیال راحت و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند از این رو برای شما پرداخت در محل را در نظر گرفته شده است تا بتوانید پس از رویت کالای سفارش داده شده و اطمینان از کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی، پرداخت خود را انجام دهید. لازم به ذکر است کالاهایی که صرفاً باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش نصب و راه اندازی گردند، در هنگام تحویل کالا نباید از بسته بندی خود خارج شوند.

در این روش، هنگام ثبت سفارش، گزینه “پرداخت هنگام دریافت” را انتخاب نموده و بخشی از مبلغ کل  را به عنوان پیش پرداخت از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید و مابقی مبلغ کل خرید پس از ارسال سفارش و قبل از تحویل کالا از طریق دستگاه کارت خوان و یا درگاه اینترنتی پرداخت شده و سپس کالا یا کالاهای ارسال شده به شما خریدار محترم تحویل داده خواهد شد.

در صورت انتخاب روش “پرداخت هنگام دریافت“، مبلغ پرداخت شده در فاکتور برای شما نمایش داده می شود و تا زمانی که مابقی مبلغ پرداخت نشود فاکتور نهایی برای سفارش شما صادر نمی گردد.

چنانچه شما در زمان تحویل کالا از خرید خود منصرف شوید بخشی از مبلغ پرداخت شده -که در فاکتور شما نیز نمایش داده شده است- به عنوان هزینه های انجام شده جهت ارسال و عودت کالا کسر شده و مابقی مبلغ طی یک هفته کاری به حساب شما خربدار محترم واریز خواهد شد.

پرداخت آنلاین

در صورتی که تمایل به پرداخت کل مبلغ خرید دارید می توانید هنگام ثبت سفارش، گزینه “پرداخت آنلاین” را انتخاب نموده و هزینه سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی و توسط تمامی کارتهای بانکی عضو شتاب پرداخت نمایید.