آموزشی

مصرف برق یخچال فریزر

مصرف برق یخچال فریزر

هنگام خرید یخچال فریزر مطمینا با اصطلاح میزان مصرف انرژی و یا برچسب انرژی آشنا شده اید و تا حدودی می‌دانید که معنی آن چیست و نشان دهنده چه موضوعی می‌باشد.این برچسب با نماد های مختلفی نشان داده می‌شود که این نماد ها معنی خاص خود را دارند. به طور ساده این برچسب انرژی نشان دهنده میزان مصرف برق یخچال فریزر شما می‌باشد که توجه به آن تاثیر بسیاری در میزان قبض برق شما خواهد داشت.
یخچال فریزر یکی از پر استفاده ترین وسایل آشپزخانه به حساب می آید، این وسیله به صورت شبانه روزی کار کرده و برای عملکرد صحیح باید به طور دایم داخل برق باشد. در صورتی که برق مصرفی یخچال شما بالا باشد مطمینا آخر ماه با قبض های رقم سنگین روبرو خواهید شد.
تنوع لوازم خانگی همه روز در حال افزایش بوده که این امر باعث ایجاد سردگمی در انتخاب یک محصول ایده آل می‌شود، یکی از معیار های مهم هنگام انتخاب یخچال فریزر توجه به برق مصرفی یخچال می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با میزان برق مصرفی یخچال در ادامه با ما همراه باشید.

برچسب انرژی چیست و چه کاربردی دارد؟

برچسب انرژی چیست و چه کاربردی دارید؟

هنگام خرید هر وسیله برقی و یا گازی با برچسبی مواجه می‌شوید که بر روی آن ها چسبانده شده است. این برچسب شامل نوار هایی با رنگ متقاوت می‌باشد که بر روی هر کدام حروف انگلیسی A-B-C-D-E-F , G به ترتیب نوشته شده است.
اولین ردیف این برچسب همیشه با حرف A و رنگ سبز شروع شده و نشان دهنده مصرف کم و بهینه می‌باشد با حرکت به سمت پایین به نماد G نزدیک میشویم که پر مصرف بودن محصول شما را نشان می‌دهد. بنابراین برچسب مصرف انرژی به شما هنگام خرید لوازم خانگی کمک بسیاری خواهد کرد.

میزان مصرف برق یخچال فریزر چه قدر است؟

میزان مصرف برق یخچال فریزر چه قدر است؟

با نگاهی به خانه متوجه می‌شویم که برخی از آن ها به صورت مداوم از برق استفاده می‌کنند، یخچال فریزر با وجود اینکه مصرف پایینی دارد یکی از این دستگاه های برقی می‌باشد که به صورت مداوم از برق استفاده می‌کند و اطلاع از میزان مصرف برق آن قبل از خرید الزامی می‌باشد.
با نگاهی به آمار متوجه می‌شویم که 18 درصد کل مصرف برق خانگی مربوط به یخچال فریزر است. به طور کلی اندازه و مدل یخچال فریزر از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر مصرف برق آن میباشد. یخچال های ساید بای ساید به طور میانگین سالی 250 تا 470 کیلووات، یخچال های متوسط 170 کیلو وات و یخچال فریزر به صورت جداگانه 170 تا 360 کیلووات در ساعت برق مصرف می‌کنند.


اعداد گفته شده را می‌توانید با نگاه کردن به دفترچه راهنمای محصول و یا پشت آن مشاهده کنید. در صورتی که توان یخچال فریزر به صورت مستقیم در هیچ جای یخچال ذکر نشود می‌توانید با ضرب کردن مقدار جریان به آمپر در مقدار ولتاژ، توان دستگاه خود را پیدا کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما با میزان مصرف برق یخچال فریزر آشنا شدیم و متوجه شدیم که هنگام خرید یخچال فریزر باید به آن توجه کنیم. امروزه محصولات بهینه تری وارد بازار شده که با انتخاب آن ها می‌توانیم مصرف برق بهینه تری داشته باشیم. فروشگاه اینترنتی ال سل مجموعه ای از یخچال فریزر هایی را گرد هم آورده که هر کدام از آن ها دارای بهترین مصرف انرژی بوده و مطابق با استاندارد های روز جهان ساخته شده اند، با مشاهده و مقایسه آن ها می‌توانید بهترین انتخاب را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *